Archiv starších textů
Vstoupil jsi do archivu. Starší texty si můžeš vypsat podle kategorie, nebo měsíce napsání.
Kategorie: Vše Ankety Naše holky O webu Ostatní Procházky Štěňátka Tréninky Výstavy Závody
Archiv měsíce: srpen 2010
- ««« červenec 2010
- srpen 2010
- září 2010 »»»
Víkend bearded collií 13. - 15.8. v Jesenici
Tento víkend byl hodně
náročný – v pátek se konala Jubilejní výstava bearded collií
v Jesenici u Rakovníka, kde Dareček získal ocenění V1, CAJC, NEJLEPŠÍ
MLADÝ JEDINEC ( z 8 ), v sobotu se konala Speciální výstava bearded
collií, kde Dareček získal známku V3 ( z 10 ) a Divoška V2 ( z 10 ) a
v neděli proběhlo MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V AGILITY BEARDED COLLIÍ kde byly
naše holky velmi úspěšné a AMÁLKA SE STALA MISTREM REPUBLIKY v kategorii
veteránů, CÁCORKA 2.VÍCEMISTREM a ANDĚLKA MISTREM
REPUBLIKY!!!!!!!!!!!!!!!!! V běhu specialistů vyhrála naše Cácorka a
Andělka obsadila 2. místo. Domů jsme dojeli unavení po tak náročném
víkendu, ale máme radost z našich úspěchů.
Pro zobrazení klikněte zde:Víkend s bearded collií 13. – 15.8.2010
Pondělí 16. 08. 2010, 22.15 |Téma: Výstavy, Závody |
1 komentář | Přečteno: 28088x
3.8.návštěva útulku v Havlíčkově Brodě
Protože mám tento týden dovolenou, tak jsem se
rozjela s celou smečkou na návštěvu k naší kamarádce Evě do útulku
v Havlíčkově Brodě. Pejskům do útulku jsme dovezly trochu granulí, co
jsme vyhrály na závodech a také něco málo na mlsání a po prohlídce
opuštěných pejsků jsme si vyšláply na procházku se smečkou naší
kamarádky po okolí. Počasí nám docela vyšlo, předpověď byla
nepříznivá ( vytrvalý déšť po celý den ), ale my jsme trochu zmokly až
na samý závěr procházky.Chlupáči se pěkně proběhali a tak máme zase
jeden krásný den za sebou. Jen škoda, že už jsme moc veliká smečka, a tak
už jsme si žádného pejska z útulku nemohly vzít s sebou domů.
Pro zobrazení klikněte zde:3.8.návštěva útulku v Havlíčkově Brodě
Úterý 3. 08. 2010, 21.08 |Téma: Procházky |
0 komentářů | Přečteno: 30187x
31.7.2010 Závody v Třebíči
Poslední červencovou sobotu jsme jeli na závody
do Třebíče. Andělka už konečně mohla běhat, počasí bylo velmi
příjemné – ani horko, ani déšť – tak jsme si ten den pěkně
užívali. Však se nám i pár běhů povedlo a tak jsme se umístili i na
stupních vítězů.
| Cecilka se Zdenou krásně zaběhly jumping a tak obsadily 1. místo |
| Amálka obsadila ve všech bezchybných bězích 3. místo |
| Roxanka trochu lumpačila, tak se v 1. běhu diskvalifikovala a v agility si pěkně skočila zónu a tím byla 4. |
| Cácorka se velmi snažila a ve zkoušce LA2 obsadila 3. místo a v agility LA2 2.místo |
| no, a Andělka vyhrála jumping LA2 a zkoušky LA2l,tak jsme si udělaly radost. |
Další akce nás čeká v Jesenici, kde se bude konat spec. výstava bearded collií a Mistrovství republiky v agility beard. collií.
Pro zobrazení klikněte zde:31.7.2010 Závody agility v Třebíči
Pondělí 2. 08. 2010, 10.19 |Téma: Závody |
0 komentářů | Přečteno: 34160x
- ««« červenec 2010
- srpen 2010
- září 2010 »»»