Chlupatý hopan

Archiv starších textů

Vstoupil jsi do archivu. Starší texty si můžeš vypsat podle kategorie, nebo měsíce napsání.

Kategorie: Vše Ankety Naše holky O webu Ostatní Procházky Štěňátka Tréninky Výstavy Závody

Archiv měsíce: červen 2008

Roxy se stala 1. vícemistrem v agility

Roxy 1. vícemistr

Na závodech ve Dvoře Králové 21. – 22. 6. které bylo zároveň mistrovstvím východních Čech Roxanka obsadila 2. místo a stala se 1.VÍCEMISTREM VÝCHODNÍCH ČECH !!!!! Amálka obsadila v běhu veteránů v jumpingu 1. místo a v agility 2. místo. Happynka byla také šikovná a v běhu veteránů v jumpingu obsadila také 1. místo a v agility místo 2. Ostatním se už tolik nedařilo, hlavně nás trápí zóny.Budeme muset více trénovat a najít nějaký „fígl“ na Andělku a Barborku. Další závody nás čekají v Jihlavě 5. – 6.7.kde budeme zůstávat celý další týden a pilně trénovat pod vedením p. Spolka.

Neděle 22. 06. 2008, 19.20 |Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 1484x

Krajská výstava v Lanškrouně

Úspěšné holky

V neděli 15. 6. jsme byli v nedalekém Lanškrouně na krajské výstavě. Pejsci se vystavovali uvnitř ve sportovní hale, ale i venku na pěkném trávníku u haly. V okolí bylo i dost prostoru k venčení, takže naše mimina měla možnost po posouzení provádět svoje sportovní hry jako je honěná a boje ve volném stylu.Také jsme si mohli koupit hračky a mlsky pro chlupáče. Prostě se nám v Lanškrouně líbilo, vše klapalo podle plánu, tak když nám to vyjde, rádi se sem zase příští rok podíváme. Ještě musím napsat jak byly naše holky úspěšné: Cácorka VN1 Barborka V1,vítěz třídy, krajský vítěz Amálka V1, vítěz třídy, 2. nejlepší veterán výstavy ( nad Amálkou vyhrál zaslouženě překrásný dvanáctiletý Čínský chocholatý pes )

Pro zobrazení klikněte zde:Krajská výstava Lanškroun

Neděle 15. 06. 2008, 19.00 |Téma: Výstavy | 0 komentářů | Přečteno: 1803x

Závody v Táboře

Tento víkend – 7. – 8. 6. jsme strávili na závodech v Táboře. Sobota byla velmi deštivá, ale v neděli se počasí umoudřilo a ani nekáplo. Organizátoři na nás vymysleli velmi bohatý program, jako je běh začátečníků, hru, takže vlastní závody začaly až v odpoledních hodinách a i když týmy po diskvalifikaci nesměly dobíhat, tak konec závodů byl až v osm hodin večer. Nám se něco povedlo, něco zase ne, tak jak to na závodech bývá. Naší smečce se podařily tyto výsledky: Happy běh veteránů – 2X 1. místo, Amálka běh veteránů- 2X 1. místo, 2X 2. místo, Charlinek zkouška SA2 – 3. místo, Barborka zkouška LA1 – 1.místo, běh agility – 1. místo, Andělka zkouška LA3 – 1.místo, jumping  – 1. místo, Roxanka zkouška MA3 – 2X 2.místo, běh agility – 2. místo, hra – 2. místo. Další závody nás čekají ve Dvoře Králové – a to MISTROVSTVÍ VÝCHODNÍCH ČECH 21.- 22.6

Úterý 10. 06. 2008, 19.55 |Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 1623x

Dětský den v MŠ v Řestokách

Dětský den v Řestokách5.6. jsme byli ve školce v Řestokách na dětském dnu ukázat dětem ale i rodičům co je to Agility a jak lze s pejskama trávit volný čas. Dětem se ukázka moc líbila a hlavně byly nadšené, že si mohly zkusit běžet kousek parkuru buď s Happynkou, nebo s Charlinkem. Naše smečka budila obdiv i u místních hasičů – byl nás totiž stejný počet!

pro zobrazení klikněte zde:Dětský den v Řestokách

Úterý 10. 06. 2008, 19.28 |Téma: Naše holky | 0 komentářů | Přečteno: 2734x

Krajská výstava Hradec Králové

V sobotu 31.5. na krajské výstavě v Hradci Králové získala Cecilka ve třídě dorostu ocenění VN1 a Barborka ve třídě otevřené V1 Krajský vítěz.

Úterý 3. 06. 2008, 20.36 |Téma: Výstavy | 0 komentářů | Přečteno: 2040x