Chlupatý hopan

Žamberk 2009

Společné foto

Týden od 9.8.-15.8.jsme trávili na táboře s partou moc milých lidí v nedalekém Žamberku.Snažily jsme se pilně trénovat agility pod vedením p. Spolka, ale zbylo hodně času na různé soutěže které nám pořadatelé připravili. Závodilo se v plavbě lodiček vlastní výroby, proběhl štafetový závod pětičlenných družstev, kde první úsek se zdolával na lodičce, druhý během po souši k brodu, třetí vedl brodem přes řeku a další se běžel opět po břehu, ale s kelímkem vody v ruce.Výkony byly různé-od profesionální plavby pravých vodáků až po převrácení lodičky po prvních pokusech o plavbu.Brod byl také zdoláván různě-během, skokem, placákem…Poslední úsek štafety byl velmi náročný na rychlost a vyrovnávání kelímku, aby se co nejméně vody vycákalo, až tatínek s kočárkem v zápalu boje škobrtnul a kočárek i s miminem sjel do řeky, naštěstí jenom na krajíček a hned byl vyloven.Proběhl také táborový závod v agility začátečníků. V pátek odpoledne a v sobotu proběhl opravdový závod v agility, kde jsme se také párkrát umístily-|Cecilka obsadila 3. místo v jumpingu LA1| |Cácorka obsadila v pátek 3. místo v jumpingu LA2 a v sobotu 2. místo ze 46 startujících v kat.LA| a Amálka a Roxanka doběhly všechny běhy a obsadily 1. místa. V každém případě se nám tábor moc líbil, užily jsme si příjemné chvíle s prima lidičkama při zábavě i při pilném tréninku.Pokud nám zdraví dovolí, tak se budeme těšit na příští rok zase do Žamberka!!!!!!!!

Pro zobrazení klikněte zde:Žamberk 2009

««« Předchozí text: Mistrovství republiky bearded collií v agility 2009 Následující text: 18.Mistrovství v agility 2009 »»»

Pondělí 17. 08. 2009, 21.49 | Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 1482x