Chlupatý hopan

Česká Třebová 1.7.2012

AndělkaPrvní prázdninovou neděli jsme se rozjeli na závody do České Třebové. Počasí bylo zase rekordní – teploty přesahovaly 30 stupňů, tak jsem měla docela obavy, jak to běhání všichni přežijeme. Však pár přihlášených závodníků ani nepřijelo – snad kvůli teplu, ale holky jsem ubytovala pod veliký strom, kde byl celý den stín, jednou jsme se byly osvěžit v potůčku, tak nám to tak hrozné nepřipadalo. A navíc zde byly přítelkyně z Jeseníku, tak nám bylo dobře.

Tyto závody byly trochu vyjímečné tím, že Divoška poprvé startovala v kategorii LA2 a trochu smutné, že Andělka běžela v kategorii LA2 naposledy. Teď už jí čeká (pokud zdravíčko dovolí) mistrovství republiky bearded collií v srpnu a další závody už v kategorii veteránů. Je to strašné, jak nám ty pejskové rychle stárnou, připadá mi to nedávno, když jsme spolu začínaly běhat, Andělka se řítila po parkuru jako neřízená střela, a teď když už jsme spolu krásně sehrané, najednou všechno končí........Budu doufat, že si spolu ještě zaběháme v kategorii veteránů dalších pár let, tak jako s Amálkou, která stále s velikou chutí závodí ve 13 letech. Jinak pěkné, běhavé parkury s technickým náměstíčkem nám stavěla paní rozhodčí Slávka Podmolová. I když se mi parkury moc líbily, stihly jsme se i párkrát diskvalifikovat, ale i tak jsme si je všechny s chutí zaběhly. Na bedně se umístila Andělka na 2. místě ve zkoušce LA2, Cácorka na 3. místě v agility, Divoška doběhla pouze Jumping na 8. místě, ale běhala s velikou chutí a na rovinkách a ve slalomu si spokojeně pobrukovala, no a moje veteránky běhaly bez chyby a v součtu se umístila Roxanka na 1. místě a Amálka na 2. místě. Teď máme v nejbližších dnech v plánu výlet ke kamarádce do útulku, tábor v Jihlavě a také čekáme na hárání u Divošky, u které plánujeme krytí a štěňátka. O všem ještě podrobně napíšu.

Pro zobrazení klikněte zde:Česká Třebová 1.7.2012

««« Předchozí text: Krajská výstava Hradec Králové 16.6.2012 Následující text: Havlíčkův Brod 5.7.2012 »»»

Úterý 3. 07. 2012, 20.10 | Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 1069x

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Chovatelská stanice Bearded collií

Beardedky

 

 

Menu

Štěňátka O chovatelské stanici O plemeni Naše smečka Fotoalbum Videa Odkazy Kontakt

Odkud přicházíte

Nové komentáře

 Online: 67 lidí
Texy!