Chlupatý hopan

Archiv starších textů

Vstoupil jsi do archivu. Starší texty si můžeš vypsat podle kategorie, nebo měsíce napsání.

Kategorie: Vše Ankety Naše holky O webu Ostatní Procházky Štěňátka Tréninky Výstavy Závody

Kategorie: Závody, archiv měsíce: srpen 2015

Dvojzkoušky Česká Třebová 4.7.

img_8791_nahledV červenci jsme si zazávodily v České Třebové. Byl to pro mě veliký svátek – závodila i Cácorka! Všechno by bylo dobré, jen nás zlobí oči Cácorky. Atropin na srdíčko má vedlejší účinek, že se Cácorce nestahují na světle zorničky, a tak při prudkém sluníčku špatně vidí. Však se nám nepovedl první běh, kdy bylo sluníčko ještě níž a třeba slalom se běžel proti sluníčku, tak ho Cácorka ani nedokončila, protože asi konec neviděla. Ale další běhy už byly povedené a dokonce se Cácorka umístila v jumpingu na 3. místě. Ele se povedla jedna zkouška LA1 a obsadila 2. místo. To už byly třešničky na dortu pěkného a horkého dne.

Pro zobrazení klikněte zde:Dvojzkoušky Česká Třebová 4.7.2015

Čtvrtek 6. 08. 2015, 19.45 |Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 9125x

Voříškiáda Sezemice 21.6.2015

img_8116_nahledV červnu jsme se ještě zúčastnily voříškiády v Sezemicích O Sezemickou tlapku. S Dorinkou jsem předvedla podobné vystoupení jako v Pardubicích a moc se zase líbilo. Dorinky uklízení má prostě úspěch!
Hlavním rozhodčím byl známý Zdeněk Srstka a celá komise jednohlasně vybrala Dorinku jako hlavního vítěze. Jako doprovodný program zde byly ještě další ukázky psích sportů. Byl to zase moc pěkný den i když nás strašilo několik bouřek.

Pro zobrazení klikněte zde:Voříškiáda Sezemice 21.6. 2015

Úterý 4. 08. 2015, 19.45 |Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 9835x